Кошик  |

Товарів: 0 (0.00грн.)

Нічого не куплено!

+38 (098) 564-39-87 (розд)

+38 (098) 564-39-87 (опт)

Понеділок–п'ятниця з 10:00 до 18:00

Про нас

Торгова Марка Dolly розпочала свою історію в 1999 році в місті Харків.

 
В цьому році фірмі DOLLY виповнилося 25 рокiв.
 
Спочатку було організовано невелике підприємство в Україні з пошиття дитячих рюкзаків і з цього моменту - основою став фундаментальний підхід до технології та якості виробів.
 
На сьогоднішній день фірма розвиває п'ять основних напрямків:
 
· Рюкзаки та ранці: шкільні, міські, дитячі;
 
· Жіночі: літні, міські та клатчі (текстильні, зі штучної шкіри);
 
· Спортивні сумки та рюкзаки (дизайнерський текстиль);
 
· Дорожні сумки і валізи;
 
· Молодіжні сумки і барсетки (чоловічі, жіночі з дизайнерського текстилю та штучної шкіри).
 
Наша продукція
Продукція для дітей - рюкзаки та ранці, сконструйована з урахуванням фізіологічних особливостей зростаючого дитячого організму. Нами була спеціально розроблена жорстка фірмова «спинка» Dolly з ортопедичним ефектом, вона допомагає правильно розподіляти навантаження, захищає хребет від викривлення і сприяє рівній поставі школяра.
 
Творці бренду особливу увагу приділяють деталям в розробці і пошитті сумок і рюкзаків - це довгий, захоплюючий і цікавий процес. Зразок Готується вручну, з подальшим ретельним аналізом лекал і деталей, підбором підкладки, блискавки і фурнітури. На кожному нашому виробі стоять свої, фірмові бігунки з написом "Dolly", наш товар легко дізнатися по логотипу.
 
Пріоритетом в розвитком фірми став нестандартний технологічний дизайн, спрямований на поєднання класичних і повсякденних напрямків з урахуванням модних тенденцій, ми уважно стежимо за модними трендами, ретельно вивчаємо світові впливу моди, і в той же час, вважаємо за краще створювати свій незалежний образ і диктуємо свій унікальний стиль .
 
Продукція Dolly за своєю вартістю є медіальної, що дозволяє шанувальникам марки придбати навіть кілька виробів.
 
Сьогодні Торгова Мака Dolly - це креативний дизайн, що поєднує в собі елегантність, індивідуальність і оптимізм, з присутністю легкої родзинки і ми сподіваємося, що Ви неодмінно відвідайте наш онлайн магазин сумок Dolly.ua і Вам дійсно, прийдеться до душі пропонований ассортімет наших виробів.
 
Всі моделі, що випускаються проходять ретельний контроль якості і відповідають технічним вимогам ГОСТ. Зразки нашої продукції пройшли лабораторні дослідження і мають висновок про безпеку використання для здоров'я людини, а вміст шкідливих речовин не перевищує допустимі норми.
 
Товарний знак "Dolly" зареєстрований в Українському Інституті Промислової власності (Укрпатент).
 
 
 
З повагою, Dolly.

Продовжити